Wellness

Relaxácia a Romantika

Vy relaxujte, my sa o Vás postaráme. Pripravili sme pre Vás miesto, kde môžete uniknúť pred každodenným stresom uponáhľaného okolitého sveta. Zabudnite na zhon všedných dní a nechajte sa rozmaznávať. Zrelaxujte svoje telo i ducha v saunovom svete, či priestrannej vírivej vani a nakoniec sa schlaďte v studenom bazéne. Pre odvážlivcov sme pripravili ľadové vedro odvahy. I v Saunovom svete máte samozrejme možnosť objednania nápojov.

služby

Klasická masáž Part 30min 25€
Reflexno-relaxačná masáž nôh 30min 25€
Klasická masáž Big 60min 35€
Breussova masáž 60min 35€
Klasická masáž komplet 70min 45€
Dornova metóda + Breussova masáž 70min 45€
Tuina – tradičná čínska masáž 60min 45€
Masáž drevom Ferrata 25min 20€

 

* Rezerváciu na masáž je potrebné nahlásiť na recepcii
alebo tel. čísle: 0908 700 888 deň vopred.

Horúci vzduch v saune vyvoláva potenie a vylučovanie škodlivých látok, otvára póry pokožky, zlepšuje jej prekrvenie, pružnosť a vzhľad. Zrýchľuje metabolizmus, pôsobí protizápalovo a zabíja niektoré baktérie, ktoré žijú na ľudskom tele. Princíp suchej sauny spočíva v minimálnej vlhkosti, s teplotou 100 až 110 °C. Priaznivý účinok sauny sa prejavuje prekrvením pokožky, podkožia a svalov. Precvičia sa dôležité funkcie organizmu ako schopnosť správnej reakcie ciev, kože, činnosti srdca, obličiek, nervovej sústavy atď. Sauna zlepšuje imunitný systém a celkovú regeneráciu. V súčasnosti však jeho obľuba upadá predovšetkým kvôli vysokej záťaži organizmu, horšiemu poteniu a sťaženému dýchaniu horúceho vzduchu.

Predstavuje moderný spôsob saunovania, pri ktorom sa telo zahrieva z vnútra a dochádza k účinnému poteniu . Účinné infračervené tepelné žiarenie preniká pod povrch kože do hĺbky až 3 – 4 cm (čiže väčšej hĺbky než suchá sauna) a vyvoláva celý rad liečebných a zdravie upevňujúcich procesov. Účinky infrasauny dožičiť i ľudia s kardiovaskulárnymi a dýchacími problémami, nakoľko podporuje krvný obeh. Infračervené žiarenie má pozitívny vplyv na kĺby a svaly, pomáha pri ich liečení a tlmí bolesť, nemá na náš organizmus dlhodobé účinky – je vhodné ho využiť napríklad pred rehabilitáciou či pred športovým výkonom na rozohriatie svalov. Má tiež skrášľovacie účinky, bojuje s celulitídou, spevňuje pokožku, ukľudňuje, odbúrava stres a pomáha pri spaľovaní tukov.

Vyskúšajte aj naše parné bylinkové sauny. Ponúkame vám dva typy, s eukalyptovou a mätovou vôňou.
Aromaterapia je jednou z metód prírodnej medicíny, kde aplikácia silíc a éterických olejov lieči rozličné ochorenia. Ide o spojenie parnej sauny a inhalácie bylinných aróm, ktoré priaznivo pôsobia na dýchacie cesty. Po prvotnom vneme spôsobenom pachmi vyvoláva mozog rôzne reakcie a následne i hojace procesy s dlhodobým efektom. Priaznivo pôsobí na pleť a vlasy, zbavuje organizmus nečistôt a pomáha prekrvovať pokožku. Je optimálna pre uvoľnenie a odstránenie škodlivých látok z organizmu, na prečistenie dýchacích ciest a uvoľnenie celého organizmu.

Vírivá masážna vaňa má kapacitu 8 osôb a je miestom pre uvoľnenie a prekrvenie tela. Poskytne Vám potrebnú masáž, relax a rozcvičenie svalov.

MÁTE NEJAKÉ OTÁZKY?

Cenník

Jednorázový vstup 10€
Permanentka na 10 vstupov 90€
Uzavretá spoločnosť 180€

 

* Uvedené ceny platia pre vstup na 2,5 hodiny a zapožičanie 1x uterák a plachta
zapožičanie extra uteráka alebo plachty 1€. Každá ďalšie začatá hodina 3€.

Otváracie hodiny

Nedeľa – Štvrtok: 15:00 – 21:30
Piatok, Sobota: 15:00 – 22:30

Vstup od 18 rokov od 18:00.
Potrebná telefonická rezervácia vopred.