Školenia a Oslavy

čokoľvek potrebujete

Náš penzión je ideálnym miestom pre Vaše oslavy, promócie, teambuildingy, firemné a iné akcie. Chceme sa podieľať na prípravách osláv vašich úspechov, pomáhať vám vytvárať nezabudnuteľné momenty pre vašich zamestnancov, obchodných partnerov a v neposlednom rade pre rodinu a priateľov. Sme pripravení plniť vaše očakávania a zanechávať dojem. Zorganizujeme vašu udalosť podľa požiadaviek v každom detaile a vy sa pritom môžete bezstarostne venovať svojim hosťom. Okrem organizácie akcie vám zabezpečíme i potrebné ubytovanie a wellness v našom penzióne. Obráťte sa na nás a my vám radi pripravíme ideálnu akciu z a výhodnú cenu. Ponúkame možnosť obhliadky priestorov vopred a konzultácie menu spojené s ochutnávkou s našim kuchárom.

Vianočné večierky

Nezabudnuteľný vianočný večierok utuží každý kolektív. Blíži sa koniec roka a s ním i vianočné a koncoročné firemné večierky. Nestihli ste si zarezervovať termín alebo hľadáte ideálne miesto pre váš večierok. Kontaktujte nás čo najskôr a my vám zorganizujeme ideálny večierok na mieru. Ponúkame prenájom priestorov, kompletné občerstvenie, prípadne zostavenie menu po konzultácií s našim kuchárom, nápoje, prípitok, hudbu, ubytovanie a parkovanie pre hostí a možnosť využitia alebo prenajatia nášho wellness.

Školenia a semináre

Skúste svoje školenie, konferencie či semináre trochu inak. Spojte pracovné povinnosti s príjemne stráveným časom. U nás nájdete všetko, čo potrebujete. Vďaka polohe nášho penziónu vám zaručíme priestor a súkromie pre konferencie, školenia, semináre, prezentácie, workshopy, castingy, výberové konania, či teambuildingy. Máme k dispozícii dva salóniky, veľký s kapacitou max. 55 osôb a malý s kapacitou do 20 osôb. Vieme zabezpečiť aj tematické firemné večierky, na ktoré nikto z vašich hostí len tak ľahko nezabudne. Náročné pracovné povinnosti môžete u nás zakončiť prechádzkou v krásnej okolitej prírode, či relaxom v našom wellness. Ponúkame konferenčné priestory vybavené veľkým širokouhlým TV, možnosť ubytovania, bezplatného parkovania, prístupom na internet, stravovania. Ponúkame tiež možnosť prenajatia celého wellness pre vašu uzavretú spoločnosť. Nechajte nás zorganizovať vám akciu na mieru.