Školenia a oslavy

Ideálne miesto pre vaše

Oslavy a školenia

Náš penzión je ideálnym miestom pre Vaše oslavy, promócie, teambuildingy, firemné a iné akcie. Chceme sa podieľať na prípravách osláv vašich úspechov, pomáhať vám vytvárať nezabudnuteľné momenty pre vašich zamestnancov, obchodných partnerov a v neposlednom rade pre rodinu a priateľov. Sme pripravení plniť vaše očakávania a zanechávať dojem. Zorganizujeme vašu udalosť podľa požiadaviek v každom detaile a vy sa pritom môžete bezstarostne venovať svojim hosťom. Okrem organizácie akcie vám zabezpečíme i potrebné ubytovanie a wellness v našom penzióne. Obráťte sa na nás a my vám radi pripravíme ideálnu akciu z a výhodnú cenu. Ponúkame možnosť obhliadky priestorov vopred a konzultácie menu spojené s ochutnávkou s našim kuchárom.

penzion ferrata

Služby

Vianočné večierky

Nezabudnuteľný vianočný večierok utuží každý kolektív. Blíži sa koniec roka a s ním i vianočné a koncoročné firemné večierky. Nestihli ste si zarezervovať termín alebo hľadáte ideálne miesto pre váš večierok. Kontaktujte nás čo najskôr a my vám zorganizujeme ideálny večierok na mieru. Ponúkame prenájom priestorov, kompletné občerstvenie, prípadne zostavenie menu po konzultácií s našim kuchárom, nápoje, prípitok, hudbu, ubytovanie a parkovanie pre hostí a možnosť využitia alebo prenajatia nášho wellness.

Školenia a semináre

Skúste svoje školenie, konferencie či semináre trochu inak. Spojte pracovné povinnosti s príjemne stráveným časom. U nás nájdete všetko, čo potrebujete. Vďaka polohe nášho penziónu vám zaručíme priestor a súkromie pre konferencie, školenia, semináre, prezentácie, workshopy, castingy, výberové konania, či teambuildingy. Máme k dispozícii salónik s kapacitou max. 20 osôb. Náročné pracovné povinnosti môžete u nás zakončiť prechádzkou v krásnej okolitej prírode, či relaxom v našom wellness. Ponúkame konferenčné priestory vybavené veľkým širokouhlým TV, možnosť ubytovania, bezplatného parkovania, prístupom na internet, stravovania.

Fotogaléria