Školenia a oslavy

Ideálne miesto pre vaše

Oslavy a školenia

Náš penzión je ideálnym miestom pre Vaše oslavy, promócie, teambuildingy, firemné a iné akcie. Chceme sa podieľať na prípravách osláv vašich úspechov, pomáhať vám vytvárať nezabudnuteľné momenty pre vašich zamestnancov, obchodných partnerov a v neposlednom rade pre rodinu a priateľov. Sme pripravení plniť vaše očakávania a zanechávať dojem. Zorganizujeme vašu udalosť podľa požiadaviek v každom detaile a vy sa pritom môžete bezstarostne venovať svojim hosťom. Okrem organizácie akcie vám zabezpečíme i potrebné ubytovanie a wellness v našom penzióne. Obráťte sa na nás a my vám radi pripravíme ideálnu akciu z a výhodnú cenu. Ponúkame možnosť obhliadky priestorov vopred a konzultácie menu spojené s ochutnávkou s našim kuchárom.

penzion ferrata

Služby

Vianočné večierky

Nezabudnuteľný vianočný večierok utuží každý kolektív. Blíži sa koniec roka a s ním i vianočné a koncoročné firemné večierky. Nestihli ste si zarezervovať termín alebo hľadáte ideálne miesto pre váš večierok. Kontaktujte nás čo najskôr a my vám zorganizujeme ideálny večierok na mieru. Ponúkame prenájom priestorov, kompletné občerstvenie, prípadne zostavenie menu po konzultácií s našim kuchárom, nápoje, prípitok, hudbu, ubytovanie a parkovanie pre hostí a možnosť využitia alebo prenajatia nášho wellness.

Školenia a semináre

Skúste svoje školenie, konferencie či semináre trochu inak. Spojte pracovné povinnosti s príjemne stráveným časom. U nás nájdete všetko, čo potrebujete. Vďaka polohe nášho penziónu vám zaručíme priestor a súkromie pre konferencie, školenia, semináre, prezentácie, workshopy, castingy, výberové konania, či teambuildingy. Máme k dispozícii salónik s kapacitou max. 20 osôb. Náročné pracovné povinnosti môžete u nás zakončiť prechádzkou v krásnej okolitej prírode, či relaxom v našom wellness. Ponúkame konferenčné priestory vybavené veľkým širokouhlým TV, možnosť ubytovania, bezplatného parkovania, prístupom na internet, stravovania.

Teambuilding

Náš penzión ponúka množstvo výhod pre vaše teambuildingové podujatia. Naš krásny altánok pri potoku vám poskytne príjemné miesto na rôzne tímové aktivity a stretnutia. Môžete sa tu zrelaxovať pri zvukoch prírody a nádhernom výhľade na okolitú krajinu. Pre skvelú atmosféru a povzbudenie tímovej ducha môžete využiť náš ohnisko, kde si môžete zapáliť oheň a stráviť príjemné večery pri spoločnom opekaní alebo príprave grilovaných jedál. Alternatívnou možnosťou je požičanie kotlíka na guláš, kde môžete tímovými silami pripraviť chutný guláš alebo iné jedlá podľa vašich predstáv. Po náročných aktivitách v prírode si môžu vaši zamestnanci dopriať oddych v našom wellness centre, kde nájdu saunu, vírivku a ďalšie možnosti na relaxáciu. Táto výhoda pomáha znížiť stres a posilňuje tímový duch. Náš penzión sa nachádza v príjemnom prostredí, ktoré vám poskytne všetko, čo potrebujete pre úspešné teambuildingové podujatia. Stačí nám povedať, čo máte na mysli, a my sa postaráme o všetky detaily. Tešíme sa na vašu návštevu a spoločné tímové akcie!

Fotogaléria

Návrat hore