CHATA SUPERIOR

CHATA SUPERIOR

Chata Superior pre max. 14osôb s rozlohou 180m2 je situovaná hneď vedľa Wellness penziónu ferrata v príjemnom horskom prostredí Malej Fatry, hneď pri vstupe na Martinskú ferratu „Turistický chodník po potoku“

izieb

5

Počet osôb

14

Kompletná kúpeľňa

2x

Plne vybavená kuchyňa

áno

Balkón

áno

Parkovanie

áno

Rozloha

180m2

TV + WiFI

áno

Má tri podlažia, pozostáva zo piatich  2-3 lôžkových izieb, priestrannej obývacej izby s gaučom, plochou TV a vstavaným krbom. Chata na prízemí  disponuje plne vybavenou kuchyňou (varná platňa, vonkajšia rúra na pečenie, chladnička, rychlovarná kanvica, základným riadom, taniere, príbory) a priestrannou spoločenskou miestnosťou. Na prízemí chaty sa tiež nachádza kúpeľňa (umývadlo, toaleta, sprchový kút)  a na prvom poschodí druhá moderná kúpeľňa ( umývadlo, toaleta, sprchový kút).  Súčasťou chaty je aj priestranná terasa (vybavená vonkajším grilom a sedením), ktorú hlavne v letnom období môžu návštevníci využiť na príjemné posedenie a grilovačku. V chate je dostatočný priestor pre uskladnenie lyží a lyžiarskeho príslušenstva. Bezplatné WiFi pripojenie aj parkovanie pri chate je samozrejmosťou.

Chata je ideálnym miestom pre odpočinok a relax, ako aj výborným východiskovým bodom pre pešiu turistiku a  cykloturistiku. Klienti majú možnosť využiť  zapožičanie bicykla s mapou , kompletnej lezeckej výstroje pri zdolávaní Martinskej ferraty, ktorá začína len niekoľko metrov od chaty, alebo sa oddávať relaxu v priestoroch Wellness penziónu ferrata.  V zime môžu klienti zavítať do neďalekých lyžiarskych stredísk Martinské hole, Valčianska dolina a Jasenská dolina.