CHATA FERRATA

CHATA FERRATA

Chata Ferrata pre max. 11osôb s rozlohou 120m2 je situovaná hneď vedľa Wellness penziónu ferrata v príjemnom horskom prostredí Malej Fatry, hneď pri vstupe na Martinskú ferratu „Turistický chodník po potoku“

izieb

4

Počet osôb

9

Wifi

áno

Plne vybavená kuchyňa

áno

Balkón

áno

Parkovanie

áno

Rozloha

120m2

TV

áno

Má dve podlažia, pozostáva z troch  3 lôžkových izieb, priestrannej obývacej izby s rozkladacím gaučom, plochou TV a vstavaným krbom  v celkovej kapacite 9 osôb na pevnom lôžku a 2 osôb na prístelke. Chata  disponuje plne vybavenou kuchyňou (varná platňa, rúra na pečenie, chladnička, rychlovarná kanvica, základným riadom, taniere, príbory). Chata disponuje plne vybaveným kuchynským kútom, ale klienti majú možnosť doobjednania  stravy vo  Wellness penzióne ferrata ( raňajky alebo polpenzia). Na prízemí chaty sa nachádza toaleta s umývadlom a na prvom poschodí moderná kúpeľňa ( rohová vaňa, uteráky, tekuté mydlá) s toaletou a bidetom.  Súčasťou chaty je aj priestranná terasa (vybavená vonkajším grilom a sedením), ktorú hlavne v letnom období môžu návštevníci využiť na príjemné posedenie a grilovačku. V chate je dostatočný priestor pre uskladnenie či už bicyklov alebo lyží. Bezplatné WiFi pripojenie aj parkovanie pri chate je samozrejmosťou.

Chata je ideálnym miestom pre odpočinok a relax, ako aj výborným východiskovým bodom pre pešiu turistiku a  cykloturistiku. Klienti majú možnosť využiť  zapožičanie bicykla s mapou , kompletnej lezeckej výstroje pri zdolávaní Martinskej ferraty, ktorá začína len niekoľko metrov od chaty, alebo sa oddávať relaxu v priestoroch Wellness penziónu ferrata.  V zime môžu klienti zavítať do neďalekých lyžiarskych stredísk Martinské hole, Valčianska dolina a Jasenská dolina.

Reviews (0)