CHATA FERRATA

CHATA FERRATA

Chata Ferrata pre max. 11osôb s rozlohou 120m2 je situovaná hneď vedľa Wellness penziónu ferrata v príjemnom horskom prostredí Malej Fatry, hneď pri vstupe na Martinskú ferratu „Turistický chodník po potoku“

izieb

4

Počet osôb

9

Wifi

áno

Plne vybavená kuchyňa

áno

Balkón

áno

Parkovanie

áno

Rozloha

120m2

TV

áno

Má dve podlažia, pozostáva z troch  3 lôžkových izieb, priestrannej obývacej izby s rozkladacím gaučom, plochou TV a vstavaným krbom  v celkovej kapacite 9 osôb na pevnom lôžku a 2 osôb na prístelke. Chata  disponuje plne vybavenou kuchyňou (varná platňa,vonkajšia/vnútorná rúra na pečenie, chladnička, rychlovarná kanvica, základným riadom, taniere, príbory). Chata disponuje plne vybaveným kuchynským kútom, ale klienti majú možnosť doobjednania  stravy vo  Wellness penzióne ferrata ( raňajky alebo polpenzia). Na prízemí chaty sa nachádza toaleta s umývadlom a na prvom poschodí moderná kúpeľňa ( rohová vaňa, uteráky, tekuté mydlá) s toaletou a bidetom.  Súčasťou chaty je aj priestranná terasa (vybavená vonkajším grilom a sedením), ktorú hlavne v letnom období môžu návštevníci využiť na príjemné posedenie a grilovačku. V chate je dostatočný priestor pre uskladnenie či už bicyklov alebo lyží. Bezplatné WiFi pripojenie aj parkovanie pri chate je samozrejmosťou.

Chata je ideálnym miestom pre odpočinok a relax, ako aj výborným východiskovým bodom pre pešiu turistiku a  cykloturistiku. Klienti majú možnosť využiť  zapožičanie bicykla s mapou , kompletnej lezeckej výstroje pri zdolávaní Martinskej ferraty, ktorá začína len niekoľko metrov od chaty, alebo sa oddávať relaxu v priestoroch Wellness penziónu ferrata.  V zime môžu klienti zavítať do neďalekých lyžiarskych stredísk Martinské hole, Valčianska dolina a Jasenská dolina.

Reviews (0)