CHATA FERRATA DELUXE

CHATA FERRATA DELUXE

Chata Ferrata DeLuxe je novopostavená chata a luxusným vybavením pre max. 9 osôb s rozlohou 120m2 , hneď vedľa Wellness penziónu ferrata v príjemnom horskom prostredí Malej Fatry, hneď pri vstupe na Martinskú ferratu „Turistický chodník po potoku“

spální / obývacia izba

3 / 1

Počet osôb

9

Wifi

áno

Plne vybavená kuchyňa

áno

Kúpeľňa

áno 2x

Parkovanie

áno

Rozloha

120m2

TV

áno

Má dve podlažia, pozostáva z troch  spální, priestrannej obývacej izby s  gaučom, plochou TV a vstavaným krbom  v celkovej kapacite 9 osôb na pevnom lôžku. Chata  disponuje plne vybavenou kuchyňou (varná platňa,vonkajšia/vnútorná rúra na pečenie, chladnička, rychlovarná kanvica, základným riadom, taniere, príbory). Ubytovaní klienti majú možnosť stravovania v reštaurácii vo  Wellness penzióne Ferrata ( raňajky, obedy, večere). Chata disponuje dvomi kúpeľňami s wc, umývadlom a sprchovým kútom .  Súčasťou chaty je aj priestranná terasa (vybavená vonkajším grilom a sedením), ktorú hlavne v letnom období môžu návštevníci využiť na príjemné posedenie a grilovačku. V chate je dostatočný priestor pre uskladnenie či už bicyklov alebo lyží. Bezplatné WiFi pripojenie aj parkovanie pri chate je samozrejmosťou.

Možnosť dokúpiť raňajky v cene 6€/osoba/noc.

Chata je ideálnym miestom pre odpočinok a relax, ako aj výborným východiskovým bodom pre pešiu turistiku a  cykloturistiku. Klienti majú možnosť využiť  zapožičanie  kompletnej lezeckej výstroje pri zdolávaní Martinskej ferraty, ktorá začína len niekoľko metrov od chaty, alebo sa oddávať relaxu v priestoroch Wellness penziónu ferrata.  V zime môžu klienti zavítať do neďalekých lyžiarskych stredísk Martinské hole, Valčianska dolina a Jasenská dolina.

Pricing Plans

Regular plan

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
153.0€ 153.0€ 153.0€ 153.0€ 153.0€ 153.0€ 153.0€